ד"ר שי הראל

סגל אקדמי בכיר בהפקולטה לניהול ע"ש קולר
הפקולטה לניהול ע"ש קולר סגל אקדמי בכיר
ניווט מהיר:

מידע כללי

  • ד"ר שי הראל הוא המנהל האקדמי של תכנית  Tel Aviv online MBA בפקולטה לניהול ע"ש קולר, אוניברסיטת תל אביב. הוא בעל תואר דוקטור מהאוניברסיטה העברית בירושלים וסיים פוסט-דוקטורט ב-  London Business School ופוסט נוסף באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

     
  • מחקריו משלבים בין אסטרטגיה, יזמות ומימון יזמות ובהם הוא מנסה לבחון מהם הגורמים שמשפיעים על ביצועי חברות סטארט-אפ. באופן ספציפי, הוא מתמקד בתרומת המשקיעים לחברות בהן הם משקיעים; הקשר שבין צוות המייסדים של הסטארט-אפ לבין ביצועיו; והשפעת המדיניות ממשלתית ועירונית על האקוסיסטם היזמי.

     
  • ד"ר הראל הוא המנהל האקדמי של תוכנית ה-Lean Launchpad  הישראלית. עד 2020 ד״ר הראל היה מרצה וראש המחלקה לאסטרטגיה ויזמות בבית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית. לפני כן הוא הקים והיה המנהל האקדמי של תוכניתExecutive MBA Startup 360˚  באוניברסיטה העברית. הוא היה ממייסדי במרכז היזמות של האוניברסיטה העברית וחבר הנהלה במרכז, שימש כחבר דירקטוריון במרכז אספר ליזמות וייצג את האוניברסיטה העברית בוועדת ההשקעות של חממת Labs/O2

     
  • לצד פעילותו האקדמית, ב-15 השנים האחרונות מייעץ ד"ר הראל לסטארט-אפים, חברות מסחריות, קרנות הון סיכון ומוסדות ממשלתיים. ד"ר הראל ייעץ למשרד האוצר, רשות המסים ורשות החדשנות בנושאי מדיניות הקשורים לתעשיית ההון סיכון. כמו כן הוא חיבר מספר דוחות מחקר ומדיניות עבור והאיחוד האירופית ובעבור קרן Bertelsmann.

תחומי מחקר

אסטרטגיה, יזמות מימון ויזמות 

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>