דירוגים בינלאומיים

הפקולטה לניהול הינה היחידה בארץ שמובילה בדירוגים בינלאומיים

 

הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב - הראשונה בישראל  בדירוג הבינ"ל הגבוה ביותר של  eduniversal 2021  לבתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם
הפקולטה לניהול ממשיכה לשמור על מעמדה המוביל, יחד עם בתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם ולקבל שוב את הדירוג הגבוה ביותר של מצוינות, באזור אירו-אסיה.
הפקולטה לניהול הינה היחידה בישראל הממשיכה לקבל את ההכרה הבינ"ל הגבוהה ביותר בדירוג, בדגש על איכות ההוראה והמחקר והיותה פקולטה אוניברסלית עם השפעה גלובלית חזקה. הדירוג ממצב את הפקולטה במקום מוביל באזור אירואסיה ובין 30 בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם, ובכללם, הרווארד, ייל, MIT, קלוג, לונדון ביזנס סקול, אינסיאד, קופנהגן ועוד.

 

חברת המחקר PitchBook Data פרסמה את מדד PitchBook 2021 שבדק את הרקע האקדמי של עשרות אלפי יזמים מרחבי העולם שהקימו סטארט אפים וגייסו מימון מקרנות הון סיכון.
אוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום ה-8 בעולם, והראשון מחוץ לארה"ב, בדירוג 50 האוניברסיטאות המובילות בעולם במספר בוגריהן היזמים שהקימו 761 חברות אשר גייסו הון בהיקף של 26.8 מיליארד דולר, על פי דוח חברת המידע העסקי  PitchBook.
המדד, שדירג את האוניברסיטאות בכלל ואת תכניות ה-MBA  בפרט, בנושא הצמחת יזמי ומנהלי הייטק, ממצב את אוניברסיטת תל אביב בין 10 האוניברסיטאות המובילות בעולם בהכשרת יזמים (היחידה בעשירייה הראשונה שממוקמת מחוץ לארה"ב).המדד דירג גם את תכנית ה-MBA של בית הספר למוסמכים במנהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי בפקולטה לניהול באוני' תל אביב במקום מכובד, ה-13 בעולם בהצמחת יזמים שגייסו הון לחברות שהקימו. הפקולטה לניהול ע"ש קולר מקדימה בדירוג בתי הספר למנהל עסקים באוניברסיטאות מובילות בארה"ב, הודות ל-351 יזמים, בוגרי MBA.

351 היזמים, גייסו הון בסך 8.8 מיליארד דולר ל-330 חברות שהקימו. כאשר בין המובילות בגיוסים נכללות: Wiliot, Fabric, BlueVine, Forter ואחרות.

 

אוניברסיטת תל אביב מובילה גם בדירוג נשים יזמיות: תוכנית ה MBA של הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום ה-14 בעולם במספר הנשים היזמיות שהקימו חברות וגייסו עבורן הון.

 

איחולים לכולנו – סגל המרצים הקבועים והאורחים, מנחי הסדנאות, השותפים, הסטודנטים בכל התכניות והבוגרים שלנו. שנמשיך להצטיין על ידי חדשנות מתמדת והתכווננות למקומות חדשים.

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>