ד"ר מורן לזר

סגל אקדמי בכיר בהפקולטה לניהול ע"ש קולר
הפקולטה לניהול ע"ש קולר סגל אקדמי בכיר

מידע כללי

דוקטור מורן לזר עוסקת ביסודות המוקדמים של יזמות וחדשנות. היא השלימה את לימודי הדוקטורט שלה בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בטכניון ובקרה כעמיתת מחקר באוניברסיטת מרילנד ובאינסאד.

 

לזר משלבת בעבודתה פרספקטיבות של התנהגות ארגונית ואסטרטגיה על מנת להבין לעומק את התהליכים המוקדמים של יזמות וחדשנות, כמו למשל התהוות צוותי יזמים, תהליכי פיתוח רעיונות חדשים, והובלת יוזמות חדשות בארגונים ומיזמים. עבודתה משלבת שיטות חדשניות במגוון פלטפורמות, כגון תחרויות יזמות, האקתונים, אקסלרטורים, תכניות אוניברסיטאיות ליזמות, פלטפורמות למימון המונים, וחברות.

 

כמו כן, לזר מייעצת ומסייעת בהובלת תהליכי חדשנות ויזמות במגוון חברות בתעשיות שונות, כמו גם עבור משלחות יזמים ומנהלים ממדינות שונות באירופה, ארה״ב, מזרח אסיה ואיחוד האמירויות.

 

להרצאת ה-TEDx של לזר על התהוות צוותים יזמיים:

https://youtu.be/NYMRBrCJ0xw

קורות חיים

תחומי מחקר

ניהול יזמות וחדשנות

פרסומים נבחרים

Lazar, M., Miron-Spektor, E., Mueller, J. S. (2022). Love at first sight: An attachment perspective on early-phase idea evaluation. Organizational Behavior and Human Decision Processes. In-press.

 

Lazar, M., Miron-Spektor, E., Chen, G., Goldfarb, B. D., Erez, M., Agarwal, R. (2022). Forming new venture teams: The benefits of mixing business and relationships. Academy of Management Journal, 65 (4), 1110-1138.
 

Lazar, M., Miron-Spektor, E., Agarwal, R., Erez, M., Goldfarb, B., & Chen, G. (2020). 
Entrepreneurial team formation. Academy of Management Annals, 14(1), 29–59.

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>