העולם משתנה – כיצד מנהלי העתיד יתאימו עצמם אליו?

הטכנולוגיה משנה את עולם הניהול ומחייבת מנהלים לרכוש מיומנויות וכלים שלא הזדקקו להם בעבר. אילו אתגרים חדשים עומדים בפני מנהלים מהדור החדש ומהו ארגז הכלים אותו הם צריכים על מנת להתמודד איתם?

24 אוקטובר 2018

כולם כבר יודעים - העולם משתנה בקצב מסחרר. סייבר, פינטק, ביג דאטה - הטכנולוגיה משנה את עולם הניהול ומחייבת את המנהלים לרכוש מיומנויות וכלים שלא ממש הזדקקו להם בעבר.
על רקע המציאות המשתנה הזו, החלטנו, במסגרת לימודי ה-MBA בפקולטה לניהול באוני' תל אביב, להתחדש ולשים דגש על תכנים רלוונטיים המספקים למנהלים כלים יעילים להצלחה בתפקידים שימלאו בעולם הניהול העכשווי:

מסלול לימודי סייבר ואבטחת מידע - ניהול ההגנה על מערכות משאבי מידע מפני סיכונים וכן גיבוש תפיסות ומתודות אבטחה לסיכונים ולתרחישי איום.

התחדשות התמחות ניהול השיווק – התמחות המקנה חשיפה לכלים מתקדמים לניתוח השוק. למשל, קורס ייחודי שפותח בפקולטה ומתמקד בניהול השיווק בסטארט אפים (טכניקות שיווק מתקדמות שנועדו לסייע למיזמים חדשים לחדור לשוק המקומי והגלובלי).

התמחות Big Data (ניהול נתוני עתק ובינה עסקית) - הסטודנטים מקבלים את הכלים הדרושים לעיבוד וניתוח כמויות של נתונים לצורך תובנות עסקיות. הם בוחנים אירועים ומנתחים שימושים בביג דאטה (חיזוי התנהגות צרכנים, ניתוח וזיהוי מוקדם של צורכי לקוחות, מסחר אלגוריתמי בניירות ערך, זיהוי לקוחות בסכנת נטישה ועוד).

תת-התמחות בפינטק- (Financial Technologies)  במסגרתה מוצעים מגוון רחב של קורסים עם מומחים מהאקדמיה ומעולם הפינטק. ביניהם: מבוא לפינטק ועסקים מבוססי בלוקצ'יין, רגולציה בפינטק וטכנולוגיה במימון צרכני, בנקאות דיגיטלית ועוד.

מאחר ואף אחד לא יודע לנבא מה יהיה השינוי הבא ומהיכן הוא יגיע, מנהל טוב צריך לדעת לקרוא את המפה ולהגיב מהר באמצעות הכלים העומדים לרשותו - עדיף שאלה יהיו כמה שיותר עדכניים. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא בכתבה שפורסמה בגלובס ונכתבה בשיתוף עם הפקולטה לניהול באוני' תל אביב

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive