התנסות בייעוץ אסטרטגי

תוכנית הייעוץ האסטרטגי של הפקולטה ה- GBS היא תוכנית יחידה במידה אשר במסגרתה סטודנטים מצטיינים שנבחרים בקפידה, עורכים פרויקט יעוץ אמיתי לחברות ישראליות שמתלבטות בשאלות אסטרטגיות לוקליות וגלובליות. 

  • אודות התכנית
  • שותפים
  • צוות התכנית
  • שאלות נפוצות
  • סטודנטים מספרים

התוכנית פועלת במתכונת של חברת יעוץ והשאלות אליהן נדרשים הסטודנטים עומדים בליבת הפעילות העסקית של החברות שבוחרות לעבוד איתנו. העבודה נעשית מול מנהלים בכירים בחברות בדרגת VP ומעלה ומאפשרת לסטודנטים להחשף לדילמות אמיתיות בהן מתלבטים מנהלי החברות וליישם את התכנים שנלמדו במהלך התואר כדי לסייע לאותם מנהלים ולגבש עבורם תוכנית פעולה קונקרטית.

 

הסטודנטים המשתתפים בתוכנית חווים באופן ריאליסטי את תפקידי היעוץ בחברות יעוץ אסטרטגי כפי שהם מתבצעים בחברות כמו McKinsey, BCG, TASC שלדור ועוד. התוכנית מקנה לסטודנטים מיומנות וידע מקצועי בתחום היעוץ העסקי בסביבת יעוץ בינלאומית שבנויה על שיתופי פעולה עם בתי ספר למנהל עסקים מובלים בעולם.

 

 

 

לוחות זמנים

לפרוייקט הייעוץ ב-GBS יש לוח זמנים שלדי אופייני שתחילתו בהצגת הפרוייקטים בדצמבר והגשת ההמלצות של הצוות ללקוח במהלך חודש מאי העוקב. התאריכים המפורטים נקבעים כל שנה תוך התחשבות בלוחות השנה האקדמית בישראל ובמדינות שמהן מגיעים שותפי GBS.

 

נובמבר – דצמבר - השקת הפרויקט, ינואר – הצגת "הצעת היעוץ", פברואר/מאי (לפי הפרוייקט) – סיום, דיון בהמלצות ומסירה ללקוח של  כל החומרים שנצברו במהלך הפרויקט. בין לבין – מצגות "אבני דרך" ועדכון שוטף.

 

לתשומת לב – ההשתתפות בקורס דורשת מחוייבות לזמינות מלאה במהלך השבועות הבינלאומיים בינואר ומאי, כחלק מהפרוייקט.

 

 

 

תנאי רישום

GBS הוא קורס אינטנסיבי ביותר ודורש הרבה מעבר לקורסים אחרים בהיבטי תכולה וזמן. הקורס הוא חוויה אשר מספקת הדרכה מעשית לסטודנטים בעלי רקע אקדמי חזק, בעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים ביעוץ. עמידה בדרישות הקורס – עקרונות הייעוץ העסקי (1231.3720) וראיון אישי. השתתפות ב-GBS ממלאת את הדרישה להתנסות מעשית במסגרת ההתמחות ביעוץ עסקי.

מידע מפורט לגבי ההתמחות בייעוץ עסקי 

 

סטודנטים המעוניינים להירשם ל-GBS מתבקשים להגיש בידינג לקורס עקרונות היעוץ העסקי ולשים את מינימום הנקודות על קורס ה-GBS. אנחנו כבר לדאג לרשום אתכם. (כמות הנקודות אינה קובעת את קבלתכם לקורס). 

 

 

 

אז מה השלב הבא?

1. מלאו את טופס ההרשמה למפגש הכרות.

2. הרשמו לקורס המבוא - "עקרונות הייעוץ העסקי".

3. אנו נזמן אתכם למפגש זרקור או לראיון אישי.

 

 

 

לשאלות נוספות

פרופ' גדי אריאב

מנהל אקדמי

03-6405142 

gadia@tauex.tau.ac.il

ג'קי גורן

מנהלת התכנית

054-8050444  

jackig@tauex.tau.ac.il

גלי מלמד

רכזת התכנית

03-6407216 

galime@tauex.tau.ac.il

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>