• ראשי
 • התמחות בניהול גלובלי וייעוץ עסקי - מנהל עסקים MBA

  המידע מעודכן לשנת תשפ"א

  ​לתשומת ליבכם - הנוסחים אינם סופיים ויתכנו בהם שינויים

  • אודות ההתמחות
  • קורסי ההתמחות
  ראש ההתמחות
  פרופ' אורלי יחזקאל

  העולם הגלובלי הסוער, והתנודות הבלתי פוסקות במטוטלת הגלובלית – מכניסים רמות גבוהות של אי וודאות ניהולית לעולמן של חברות עיסקיות, שפועלות בזירה המורכבת, הדינמית והמרתקת – הזירה הגלובלית.

  הסערה גדולה עוד יותר בימים אלה, כשכל סימלי הגלובליזציה מזוהים עם הפצת וירוס הקורונה, הצד האפל של הגלובליזציה נחשף, רמת התלות בין מדינות וחברות, עצירת שרשראות אספקה – כל אלה מעלים סימני שאלה על עתידה של הגלובליזציה, ומחייבים מדינות, כמו גם חברות עיסקיות בנקיטת צעדים מהירים ונחושים. שאלות רבות מרחפות באוויר לגבי מצב הגלובליזציה ב"נורמליות החדשה" שהולכת ומתעצבת מול עינינו.

   במהלך הלימודים בהתמחות נאפיין את קוויה של "הנורמליות החדשה" אליה צועד העולם, נציג את סימני השאלה לגבי הסדר העולמי החדש ועתיד הגלובליזציה, ונבין את השלכותיה על ניהול חברות גלובליות.

   

   

  תנאי קבלה להתמחות:

  עמידה בדרישות הקורס:  "ניהול אנשים ומערכות - מאקרו" בציון 78 לפחות.

   

   

  פרויקט מסכם

  תלמידים שהתקבלו ל-MBA החל משנת הלימודים תשע"ה ואילך מחוייבים להגיש פרויקט מסכם. על התלמיד להגיש את הפרויקט המסכם בהיקף 2 י"ס במסגרת קורס בחירה יעודי.

   

   

   

   

   

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive