קידום עסקים בישראל DBI

איפה אפשר לשמוע בליל של שפות ולפגוש סטודנטים מכל העולם שבאים ללמוד איך עושים עסקים בישראל?

DBI – Doing Business in Israel, היא תכנית בת -10 ימים, במסגרתה מתארחים בפקולטה לניהול סטודנטים מצטיינים ל-MBA מאוניברסיטאות ה- ivy league המובילות בעולם ביניהן: Duke University, Emory University, University of Chicago, University of Toronto, University of North Carolina ו - Columbia Business School.

 

התכנית נועדה לחשוף את המשתתפים לסוד החדשנות הישראלי בעסקים, באמצעות הכרות עם מודלים, תיאוריות וגישות מעשיות של יזמות שפותחו בעסקים ובאקדמיה בישראל. המטרה המרכזית היא לאפשר לסטודנטים מרחבי העולם, הבנה ופרספקטיבה טובה של הדינאמיקה בסביבה היזמית הישראלית.

 

התכנית מאפשרת דיאלוג של הסטודנטים בפקולטה עם סטודנטים זרים, מפגש בלתי אמצעי והזדמנות לחלוק מהידע שלהם עם סטודנטים עמיתים מאוניברסיטאות שונות מרחבי העולם, כחלק מהחוויה הבינלאומית של הפקולטה לניהול. 

 

הייחוד של DBI הוא שילוב בין תוכן אקדמי ותיאורטי לפעילות מעשית בשטח, ומאפשרת לסטודנטים הזרים להתנסות בפעילויות מגוונות, כגון האזנה להרצאות, סיורים בחברות ישראליות ופגישות עם בכירי התעשייה.

 

גולת הכותרת של התכנית היא ניתוח מקרים של חברות מקומיות שונות ומגוונות. בשנים עברו, על החברות שהשתתפו בניתוח המקרים נמנו: שטראוס-עלית, מכתשים-אגן, טבע ורפא"ל.

 

התכנית מאפשרת לסטודנטים ללמוד תוך מגע ישיר עם השטח על הסביבה העסקית הישראלית ועל שוק ההיי-טק, על הסביבה המאקרו-כלכלית, על מערכת הבנקאות והשווקים הפיננסים בישראל, מימון, השקעה וסיוע ממשלתי, מימון סטארט-אפים וקרנות הון סיכון, מיזמי ביו-טק בישראל ונושאים רבים נוספים.


בנוסף ללימודים התיאורטיים והמעשיים, מתקיימות פעילויות חברתיות, טיולים בארץ והזדמנויות לחוות את ישראל ולהכיר אותה.

 

התכנית יוצרת הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן וקושרת רשת קשרים רבת ערך בין חברות ישראליות, סטודנטים ישראליים וסטודנטים זרים המשתתפים בפרוייקט הנמצאים בעמדות מפתח בתחומם.

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>