רישום לקורסים ושינויים במערכת השעות - תשפ"ג

רישום לקורסים

  • הלימודים לתואר ראשון הם סמסטריאליים, כאשר רישום לקורסים מתקיים לפני תחילת כל סמסטר.
  • הרישום מתקיים ב"שיטת המכרז" (Bidding) באמצעות שתי ריצות ממוחשבות. עקרונות הרישום בשיטת "המכרז" מתפרסמים באתר החוג לחשבונאות. הודעה המפרטת את לוח הזמנים וסדרי הרישום לקורסים מתפרסמת באתר החוג לחשבונאות, ותישלח לתלמידים בהודעת דואר האלקטרוני סמוך למועדי הרישום.
  • הרישום לקורסים באמצעות הבידינג הינו באחריותו הבלעדית של התלמיד ונתון להחלטותיו ולבחירותיו.עם זאת, חובה לתכנן את הרישום בהתאם לאילוצי המערכת ולוחות הזמנים, יש להעדיף ולהקפיד על הקצאה ראויה בזיהוי חפיפת קורסים בחשבונאות ובחוג המקביל.בפניות למזכירות בעניין זה תיבדק הקצאת הנקודות של התלמיד בעת הרישום.
    לא יוצע פתרון במקרה של הקצאת נקודות לא מחושבת ובלתי מאוזנת.
  • חל איסור על רישום לקורסים החופפים בשעות הלימוד. כמו כן, חל איסור על רישום לקורסים החופפים בתכני הלימוד בשני החוגים. לבירורים ניתן לפנות למזכירות החוג.
  • בתום תהליכי הרישום והשינויים, תבצע מזכירות החוג לחשבונאות בדיקה של עמידה בדרישות הקדם/בדרישות המקבילות. הרשמתו של תלמיד לקורס תבוטל במידה והתלמיד איננו עומד בדרישות הקדם/מקבילות לקורס. הודעה תישלח לתלמיד.
  • מידע מפורט יותר בתקנון החוג בסעיף תנאים להתקדמות בלימודים.

 

שינויים במערכת השעות

  • עם סיום הבידינג (הרישום הממוחשב) במועדים שיפורסמו מראש, יהיה רשאי התלמיד להגיש בקשה בטופס מקוון לשינויים ברישום, לרבות ביטול או הוספה של קורסים. השינויים ברישום הם על בסיס מקום פנוי בקורסים.
  • הפקולטה לניהול שומרת לעצמה את הזכות לבטל קורסים בשל מיעוט נרשמים.

 

אחריות לעמידה בדרישות לקורסים

בהמשך לאמור לעיל, יובהר ויודגש כי האחריות לעמידה בדרישות קדם ובדרישות המקבילות לקורסים חלה במלואה על התלמיד. בדיקת העמידה בדרישות לקורסים השונים תיעשה בשלב מאוחר יותר (כחודש אחרי תחילת הלימודים) ע"י מזכירות החוג. תלמיד שלא עמד בדרישות הקדם ובדרישות המקבילות המתאימות, יבוטל רישומו לקורס/ים בהתאם. הודעה תימסר לתלמיד.
​מומלץ להתייעץ עם מזכירות החוג לחשבונאות לפני ביצוע הרישום אם קיים ספק לגבי רישום לקורס מסוים.  

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>