הקבץ ניהול נתוני עתק ובינה עסקית (Big Data) תשע"ז

המידע מעודכן לשנת תשע"ז

  • על ההקבץ
  • תנאי קבלה ורישום
  • קורסים

בעולם שבו צוברות חברות כמות מידע עצומה – היכולת להפיק ממנו מידע עסקי רלבנטי, בזמן אמת, היא חשובה ביותר להצלחתן. תחום האנליטיקה של נתונים עסקיים  (Business Data Analytics) תופס תאוצה בארץ ובעולם כאשר הדרישה היא לאנשים בעלי סט יכולות נרחב הכולל הבנה ניהולית ועסקית מעמיקה ביחד עם יכולות ניתוח ושימוש במתודולוגיות Data Science . לצורך כך, החוג לניהול מציע התמחות חדשה המאפשרת לקבל בסיס ידע מעמיק בתחום הניהולי והעסקי במסגרת לימודי החובה בחוג, ביחד עם לימוד אשכול נרחב של קורסים העוסקים במתודולוגיות עבודה בתחום Data Science.

 

סטודנטים המעוניינים בלימודי ההקבץ יוכלו ללמוד את הקבץ ניהול נתוני עתק ובינה עסקית במסגרת מכסת קורסי הבחירה בתואר. רשאים להגיש בקשה להשתתף בקורסי ההקבץ, תלמידים ממשיכים החלו לימודיהם לפני שנה"ל תשע"ז אשר עונים על דרישות הקבלה להקבץ.

 

לתלמידים שהחוג השני ללימודיהם הוא סטטיסטיקה מומלץ לקחת (בנוסף להקבץ במסגרת החוג לניהול) הקבץ בניהול נתונים המוצע במסגרת החוג לסטטיסטיקה.מועד ההרשמה להקבץ ניהול נתוני עתק ובינה עסקית (Big Data) יפורסם.
סטודנטים המעוניינים להצטרף להקבץ מתבקשים להגיש בקשה במייל banihul@tauex.tau.ac.il.
​כל בקשה תידון לגופה.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive