בוגרים מספרים על "סטודיו"

אורן - בוגר מחזור 07 

 

התחלתי את התהליך עם מנה מכובדת של סקפטיות ומנה גדושה של ציניות. לאורך הדרך מצאתי את עצמי ... לומד להכיר, דרך חוויה ושיתוף עם חברי הקבוצה, איך מזהים את הנקודות שמהוות חסם בדרך להגשמת המטרות שלי, ואיך מתמודדים עימם.

מחסומים שבדיעבד, היה קל להתעלם מהם או להתכחש אליהם עד כה. תוך כדי התהליך למדתי שגם הדברים שלכאורה הכי ברורים וידועים לי, אני בעצמי לא מיישם אותם וצריך שמישהו ידחוף אותך קדימה כדי שתעשה אותם.

 

אילת - בוגרת מחזור 07 

"אני רוצה לומר שוב ת-ו-ד-ה ענקית!!!!

הייתה חוויה עוצמתית ומרגשת!"

 

לירון - בוגרת מחזור 06 

"ההשתתפות במפגשי הסטודיו הייתה עבורי מסע שמורכב מאינספור חוויות של התמודדות עם היעדר שליטה, חוסר וודאות והסרת חסמים, כל אלו החזירו אותי להתנהלות פשוטה, התבוננות וחיבור לרצונות. היום אני מרגישה קרובה יותר למה שאני אוהבת לעשות, ולמקום אליו אני שואפת להגיע. הדינמיקה בין משתתפי הסטודיו, צחי ועופר היא אישית, מיוחדת ומחזקת. קשה לתפוס במילים תהליך שלם, אך אם אתם רעבים ונכונים לחוות, כל אחד בדרכו, זה המקום."

 

גיא - מחזור 05 

״אני מרגיש שקיבלתי את החיים שלי במתנה.״

 

דנית - מחזור 04 

״הסטודיו זה דבר שקשה לתאר במילים, החוויה שעברנו היא מיוחדת במינה שלא ניתן להסביר.

צחי ועופר גורמים ומביאים, בדרכם המיוחדת שלהם, למחשבה מחוץ לקופסא, לתזוזה מעבר לאזור הנוחות, להצבת מטרות שבאמת רוצים ומתן כלים להשיגן, וכל זה בביטחון, נועם, כיף וסביבה תומכת."

 

אריאל - מחזור 03 

מכירים את ההרגשה שכל הטירוף הזה של עבודה - חיים - משפחה - עבודה - חיים - משפחה ... לא מאפשר לך להרים רגע את הראש, לעצור, לקחת אויר ולהתבונן ... - הרי בסופו של דבר המיזם הכי משמעותי שלי הוא ... אני! כל אחד צריך לבנות לעצמו ״סטודיו״ ... במקרה יש אחד כזה באוניברסיטה.

 

עודד - מחזור 06 

״מבחינתי הסטודיו היה מקום להעלות את הסוגיות והפחדים האישיים ביותר. המסגרת מאפשרת, תומכת, מהנה ועוזרת לבחון את החיים שלך ולשאול שאלות שלא שאלת את עצמך מעולם.

ואף לפרוץ חלק מהגבולות שלך.

ממליץ מאוד, לכל תחום או נושא בחיים (לא רק לסטרטאפיסטים).״

 

מעין - מחזור 04 

"רציתי לספר לכם שאני בעבודה חדשה שאני מתלהבת ממנה מאוד ועושה בדיוק מה שרציתי ושלא התפשרתי.

״תודה שהייתם שם בשבילי בתזמון מכריע ובזרועות פתוחות, ושגרמתם לי להמשיך להסתכל קדימה שכל מה שיכולתי זה רק להסתכל אחורה..״

 

דן - מחזור 06 

הסטודיו בשבילי היה כמו מתנה, התחברתי אליו מהרגע הראשון, הוא היה מפגש עם אנשים טובים שמדברים ומעצימים את הדברים החשובים – את עצמנו!!
לגבי המפגשים הקבוצתיים, עד היום כשאני נזכר בהם עולה לי חיוך על הפנים, המפגשים הקבוצתיים הם משהו שקשה להסביר...בסטודיו יש אין סוף חוויות ולא תמיד מודעים לכל ההשלכות וזה גם מה שיפה בו.
מבחינתי הסטודיו הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לי בתואר השני!  
ממליץ בחום״

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive