סטודיו ליזמים

"הצלחה היא תהליך של מעבר מכישלון לכישלון בלי לאבד את ההתלהבות" - וינסטון צ'רצ'יל

ב-'סטודיו' תיפגשו בתנאי מעבדה בטוחים את החוויות המצפות לכל יזם, את הקשיים שבדרך ותפתחו  את הכושר להתאושש מהם. תבדקו כיצד לשמור על התלהבות במצב של חסר וודאות ,גם כשנדמה שהכל קורס. תבחינו במשאבים האנושיים שסביבכם ותלמדו כיצד לנצל אותם.

המסע היזמי הוא מסע מאתגר ומרתק אך גם רווי מכשולים לא צפויים הגורמים לרבים להתייאש לפני שהוא  מסתיים. 'סטודיו' מתרכז בחוסנו האישיותי של היזם להתמודד מול הקשיים הצפויים להגשמת חלומו. כדי להוציא את הדברים מן התאוריה אל הפועל 'סטודיו' מועבר במתכונת של סדנה מעשית. 'סטודיו' נפרש על פני כשלושה חודשים והוא כולל שמונה מפגשים קבוצתיים, ופגישות אימון אישיות וצוותיות

 

 

'סטודיו' מונחה ע"י עופר גלזר וצחי מילמן.

עופר גלזר 
עופר גלזר כיהן כראש מחלקת חדשנות ב-'תעשייה האווירית – להב' במשך שנים רבות, והוא שותף במיזמים טכנולוגיים ועסקיים בתחום הביטחון והחדשנות, ויועץ חיצוני ליזמים בארץ ובעולם. עופר הוא בעל תואר שני, M.sc בהנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת באר שבע, ובוגר לימודי משחק בבית הספר לתיאטרון וקולנוע 'לי שטרסברג' בניו-יורק. עופר מנחה את 'סטודיו' בבית הספר למנהל עסקים ע"ש קולר באוניברסיטת תל-אביב, בתוכנית MBA- ניהול טכנולוגיה יזמות וחדשנות, ובתכנית ה-MBA הבינלאומית, בבית ספר למנהל עסקים ע״ש סופר. עולמות התוכן המגוונים בהם הוא עוסק: ניסיונו בעולם החדשנות, היזמות והעסקים בשילוב עם תחום המשחק הם הבסיס ליצירת ה'סטודיו'.

 

 

 

צחי מילמן 
מבסס את עשייתו בתחום התיאטרון, בתחום הפיתוח האישי ובשילוב ביניהם. 

צחי משחק, כותב ומביים בתיאטרון. הוא בעל פרקטיקה פרטית לפיתוח אישי, ומנחה קורסי מנהיגות בארגונים עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום .
צחי למד ב-'בית צבי' - בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה, ואצל מורים מהארץ והעולם. הוא בוגר הפקולטה לארכיטקטורה ב-'בצלאל' - האקדמיה לאמנות ועיצוב. הקים וניהל מחלקה ללימודי תיאטרון, ויצר והנחה לשיטתו, את 'הסדנה למשחק' - בית-ספר לפיתוח אישי דרך אלתור ומשחק. 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>