המרצים

המרצים בתכנית הם בדרך כלל הבכירים בתחומם מבין מורי הפקולטה ובחלקם מבתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם.

המרצים הינם בעלי שם בינלאומי והם משלבים ידע אקדמי תיאורטי עדכני עם ניסיון רב בהוראה ובעבודה מעשית.  הם מקיימים קשרי מחקר והוראה עם בתי ספר למנהל עסקים החשובים בעולם.

המרצים בתכנית מעורים במשק  הישראלי ובכלכלתו ומשמשים יועצים לחברות, חברי דירקטוריונים ויועצים לוועדות הדירקטוריון.

ד"ר יובל קליש
מרצה למנהיגות
המנהל האקדמי תכניות ה- Executive MBA

"במחזור חדש של ה- Executive MBA יש מספר רגעים משמעותיים במיוחד עבורי. הראשון, באוריינטציה שלפני תחילת הלימודים, בשתיקה ששוררת בחדר כשאנשים בכיתה מסיימים להציג את עצמם; שתיקה המבטאת את ההכרה באיכות ובניסיון המצטבר של חבריהם לספסל הלימודים בשנתיים הקרובות. הרגע השני הוא באחת מארוחות הבוקר הראשונות, כשאני נפגש עם הכיתה שוב, אחרי שלמדו יחד מספר ימים. אני תמיד מופתע מהמהירות בה נוצרות חברויות חדשות. השלישי הוא במפגש שלי עם הכיתה, כשאני נהנה מיכולת הלמידה ההדדית, של הסטודנטים זה מזה, שלי מהם ושלהם ממני. למידה זאת היא שמאפשרת שאילת שאלות, מתיחת ביקורת, הצגת דילמות, שיתוף בסיפורי כישלון והצלחה והיא שמבטיחה שכולנו נצא נשכרים מהאינטראקציה בינינו. שלושת הרגעים האלה, ועוד אינסוף רגעים ביניהם, הם אלו שעושים את תכנית ה- Executive MBA שלנו למיוחדת כל כך".

ד"ר אוריאל סטטנר
מרצה לאסטרטגיה

"בסיס הידע המצטבר במפגש עם הסטודנטים בתכנית Executive MBA הוא עצום ומאפשר חוויה מגוונת בה המנהלים חולקים ומחליפים את הידע, הניסיון והרקע שלהם. עבורי, זוהי סביבה מרגשת לעבוד בה. ההטרוגניות בכתה יוצרת אווירת למידה דינמית ומעשירה. הודות לאינטראקציה הנוצרת בכתה, אנו מדסקסים מושגים תיאורטיים ומוצאים להם ביטויים יישומים. אני נהנה לנתח את האתגרים האסטרטגיים ולדון עם התלמידים בפתרונות אפשריים להתמודדות בסביבות עסקיות משתנות."

 

צרו קשר

גודל קובץ מירבי: 2 MB
סיומות קובץ מותרות: pdf doc docx ppt pptx
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>