התכנית שתלווה אתכם כל החיים

רשת הקשרים הנוצרת במסגרת תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי תשרת את המנהלים הלומדים בה הן בעשיה היומיומית שלהם והן בצמתי ההחלטה, כבר במהלך התכנית ובשנים הבאות.

עוד במסגרת הלימודים, נהנים הסטודנטים מחשיפה לרשת הבוגרים של התכנית:

  • בוגרי התכנית מוזמנים, הן על ידי צוות תכנית והן על ידי המרצים, להשתתף בהרצאות אורח כדי לשתף בידע שלהם, לספק אספקטים יישומיים לתכנית הלימודים ולשתף בסיפורי הצלחה שלהם.
     
  • במהלך השנה מתקיימים אירועים נטוורקינג ומפגשים ע"י צוות התכנית וע"י הפקולטה לניהול וארגון הבוגרים שלה.
     
  • במסגרת קורס פרויקט נהנים הסטודנטים ממנטור, לרוב בוגר התכנית, המלווה את הפרויקט שלהם וכן מציגים בפני "חברי דירקטוריון" שהינם בוגרי התכנית.
     

בוגרי התכנית הינם אחד הנכסים החשובים שלה. רוב הבוגרים מתארים את הלימודים בתכנית כחוויה משמעותית הן מבחינת הקריירה והן מבחינה חברתית, מעשירה ומשנה חיים. הבוגרים ממשיכים לשמור על קשר עם התכנית גם שנים לאחר מועד סיום הלימודים.

בוגרי התכנית משתתפים בהליך הקבלה של מועמדים חדשים לתכנית בראיונות בוגרים, בהם הם נפגשים עם מועמדים, מתרשמים ממידת התאמתם לתכנית וכן מייעצים ומשתפים מחוויית הלימודים שלהם בתכנית. דעתם של בוגרי התכנית חשובה ונלקחת בחשבון בפרמטרים של קבלת מועמדים לתכנית.

בוגרי התכנית מוזמנים להצטרף לכיתות הלומדות ולהשתתף בקורסים המוצעים במסגרת תכנית הלימודים, שכן זו מתעדכנת מידי שנה ונוספים לה קורסים חדשים.

עם סיום הלימודים, מצטרפים הבוגרים לארגון בוגרי הפקולטה לניהול המונה כ- 33,000 בוגרים ולמועדון בוגרי תכנית ה- Executive MBA הכולל עד היום כ-1,800 מוסמכים, הממוקמים בעמדות מפתח במשק הישראלי.


חברי קהילת תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי מקיימים פעילות ברשתות החברתיות. לבחרי הקהילה:
קבוצת הבוגרים ב- LinkedIn
עמוד פייסבוק

צור קשר

גודל קובץ מירבי: 2 MB
סיומות קובץ מותרות: pdf doc docx ppt pptx
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>