התכנית שתלווה אתכם כל החיים

בוגרי תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי הינם אחד הנכסים החשובים שלה. רוב הבוגרים מתארים את הלימודים בתכנית כחוויה משמעותית הן מבחינת הקריירה והן מבחינה חברתית, מעשירה ומשנה חיים. הבוגרים ממשיכים לשמור על קשר עם התכנית גם שנים לאחר מועד סיום הלימודים.

 

בוגרי התכנית מוזמנים, הן על ידי צוות תכנית ה- Executive MBA  של רקנאטי והן על ידי המרצים, להשתתף בהרצאות אורח כדי לשתף בידע שלהם, לספק אספקטים יישומיים לתכנית הלימודים ולשתף בסיפורי הצלחה שלהם.

 

במהלך השנה מתארחים בוגרי התכנית באירועים ומפגשים המתקיימים הן על ידי צוות תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי והן על ידי הפקולטה לניהול וארגון הבוגרים שלה.

 

בוגרי התכנית משתתפים בהליך הקבלה של מועמדים חדשים לתכנית בראיונות בוגרים, בהם הם נפגשים עם מועמדים, מתרשמים ממידת התאמתם לתכנית וכן מייעצים ומשתפים מחוויית הלימודים שלהם בתכנית. דעתם של בוגרי התכנית חשובה ונלקחת בחשבון בפרמטרים של קבלת מועמדים לתכנית.

 

בוגרי תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי מוזמנים להצטרף לכיתות הלומדות ולהשתתף בקורסים המוצעים במסגרת תכנית הלימודים, שכן זו מתעדכנת מידי שנה ונוספים לה קורסים חדשים.

 

חברי קהילת תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי מקיימים פעילות ברשתות החברתיות. לחברי הקהילה קבוצת LinkedIn וקבוצת פייסבוק המיוחדות להם בלבד.

צרו קשר

גודל קובץ מירבי: 2 MB
סיומות קובץ מותרות: pdf doc docx ppt pptx
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive