חשבונאות בשילוב תחום ידע נוסף תשפ"ה

מסלול דו-חוגי

התואר הראשון בחשבונאות נלמד כתואר דו-חוגי, כלומר בשילוב עם תחום ידע נוסף.
תוכלו לבחור כל תחום לימודים שאוניברסיטת תל אביב מציעה וללמוד אותו עם החוג לחשבונאות.

השילובים הנפוצים ביותר הם: ניהול, משפטים, כלכלה.

 

 

דו-חוגי חשבונאות וניהול

מסלול הלימודים הדו-חוגי בחשבונאות וניהול הנו ייחודי. התכנית נועדה להקנות בנוסף לידע פיננסי וחשבונאי רחב, ידע בתחומי הניהול השונים (שיווק, התנהגות ארגונית, ניהול מידע, חקר ביצועים, אסטרטגיה עסקית). תוכנית הלימודים כוללת קורסים הנלמדים אך ורק בפקולטה לניהול, על ידי מורי הפקולטה לניהול, דבר המאפשר תיאום בין החוגים בנוגע לזמני הקורסים ותכני הלימוד. 

 

 

 

מסלול חשבונאות–משפטים

מסלול חשבונאות–משפטים מציע, למספר מצומצם של סטודנטים מצטיינים, לשלב לימודי משפטים עם לימודי חשבונאות. המתקבלים למסלול מיוחד זה, יוכלו לסיים את לימודיהם במשפטים בשלוש וחצי שנים. מסלול זה מקנה פטור ממקצועות בחירה בפקולטה למשפטים על סמך הלימודים בחוג לחשבונאות (בהתאם לתקנון הפקולטה למשפטים). דרישות הקבלה למסלול זה עשויות להיות גבוהות יותר מדרישות הקבלה לחשבונאות בצירוף כל חוג אחר. מספר המקומות במסלול זה מוגבל.

 

תכנית הלימודים כוללת את כל קורסי החשבונאות פרט לקורסים בתחום המשפט, הנלמדים בפקולטה למשפטים. בנוסף, תוכנית הלימודים כוללת קורסי השלמה בכלכלה, מתמטיקה וסטטיסטיקה בדומה לתלמידים שחוגם השני אינו החוג לכלכלה.

 

מערכת השעות בשנת הלימודים הראשונה בחוג לחשבונאות מותאמת למערכת השעות של הפקולטה למשפטים. 

 

עם השלמת כל חובותיהם האקדמיים, במסלול חשבונאות-משפטים, יהיו הסטודנטים זכאים לתואר ״בוגר במשפטים״  (.LL.B ) ולתואר בוגר אוניברסיטה (.B.A) בחשבונאות במתכונת חוג לאחר תואר.

 

מסלול לבעלי תואר אקדמי

למסלול זה רשאים להגיש מועמדות סטודנטים שסיימו תואר ״בוגר אוניברסיטה״ (.B.A) העומדים בתנאי הקבלה.

בוגרים בעלי תואר שאינו כלכלה חייבים בקורסי השלמה המוצעים בפקולטה לניהול.

עם השלמת כל חובותיהם האקדמיים במסלול לבעלי תואר אקדמי, יהיו הסטודנטים זכאים לתואר בוגר אוניברסיטה (.B.A) בחשבונאות במתכונת חוג לאחר תואר.  תואר זה יקנה לבעליו אותם הפטורים מבחינות מועצת רואי חשבון, להם זכאים בוגרי החוג לחשבונאות.

 

לפרטים נוספים היכנסו לאתר המירשם האוניברסיטאי 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>