כלי ניהול משותפים

כלכלת עסקים

קורס זה יעזור למנהלים לנהל ולהקצות נכון גורמי יצור ומשאבים מוגבלים ולקבל החלטות לגבי אופי והיקף הייצור,  על פי עקומת התמורה ,ההיצע והביקוש. באמצעות הכלים הנלמדים בקורס מתחום המודלים הנורמטיביים והכלכלה ההתנהגותית ילמדו המנהלים כיצד ניתן לנתח ולחזות מצבים במשק ולקבל החלטות בנושאי השקעות, מימון ומדיניות תקציב.

 

 

מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול

קורס היבדרידי זה, המתבצע בחלקו אונליין ובחלקו בכיתה מקנה לסטודנטים את הכלים הסטטיסטיים הבסיסיים הנדרשים לניתוח ולקבלת החלטות בתנאי אי וודאות.הסטודנטים לומדים כיצד לבנות מודלים ניבויים שיעזרו לקבל החלטות, לחזות ולאמוד תופעות אירגוניות שונות.

 

 

מנהיגות בניהול אנשים 

קורס מרוכז וחווייתי זה נועד להקנות למנהלים כלים מתחום המנהיגות ומתחום הפסיכולוגיה הארגונית שייסיעו בהובלת המשאב האנושי בארגון: כיצד לבחור לקלוט לחנוך, להדריך, לתת משוב להוביל ולהנהיג את העובדים שלכם.

 

 

דיווח כספי ובקרה בארגונים: הכרת דוחות כספיים

קורס זה יקנה לסטודנטים את היכולת להבין את המשמעויות שעומדות מאחורי המספרים בדוחות הכספיים – מצבה של החברה והסקת מסקנות לגבי פעולתה -  באמצעות הבנת שפת החשבונאות.

 

 

ניתוח דוחות כספיים

הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי בניתוח דוחות כספיים ומספק לסטודנטים כלים לניתוח המצב העסקי של חברות, הבנת תמריצי הדיווח של מנהלים והשפעתם על הדוחות הכספיים, עריכת תחזיות פיננסיות, ויישום מודלים להערכת שווי ואמידת יכולת החזר החוב של חברות על בסיס מידע חשבונאי. השיעורים יישלבו לימוד של תאוריה, מתודולוגיות ניתוח, ויישומן על דוחות כספיים של חברות אותן הסטודנטים יבחרו לנתח בעבודה המסכמת של הקורס. במהלך השיעורים יבחנו דוחות כספיים של חברות בודדות, וננתח נתונים פיננסים בהקשר רחב יותר של תעשייה ושוק לצורך הערכת מצבן העסקי ושווין של חברות.

 

 

חזרה למבנה הלימודים 

צור קשר

גודל קובץ מירבי: 2 MB
סיומות קובץ מותרות: pdf doc docx ppt pptx
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>