מצוינות אקדמית

תו תקן למצוינות אקדמית

בשנת 2003 קיבלה הפקולטה לניהול את תו התקן הבינלאומי של איכות ומצוינות מטעם ארגון ה-AACSB הבינלאומי (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) והפכה למוסד האקדמי היחיד בישראל הנושא תו תקן זה. בין המוסדות האקדמיים שהוענק להם תו האיכות של AACSB נמצאות אוניברסיטת הארוורד, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת ייל, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס ואוניברסיטאות מובילות נוספות ברחבי העולם.

 

 

מרצים מצטיינים במחקר והוראה

חברי הסגל של אוניברסיטת תל-אביב נמנים עם הצמרת העולמית בתחומי התמחותם ורבים מהם אף זכו בפרסים אקדמיים יוקרתיים בארץ ובעולם, לרבות מספר משמעותי של חתני פרסי ישראל. הפקולטה לניהול מיישמת גישה של מגע מתמיד עם המציאות העסקית במסגרת ניתוחי מקרים, מרצים המביאים את ניסיונם העסקי העצום לחדרי הלימוד, חיבור עמוק לקהילת העסקים בארץ ובעולם, קורסים יישומיים ופרויקטים חברתיים של חונכות עסקית.

 

 

אוניברסיטת תל אביב שומרת על המקום התשיעי בעולם ביזמות

אוניברסיטת תל אביב מדורגת שנה שלישית ברציפות בעשירייה הפותחת של האוניברסיטאות המובילות בעולם במספר הבוגרים שהפכו ליזמים. 

בוגרי אוניברסיטת תל אביב שומרים על המקום ה-9 בעולם במספר יזמים בוגרי תואר ראשון שגייסו הון. זאת על פי הדירוג החדש של חברת המחקר PitchBook  לשנת 2016/17. אוניברסיטת תל אביב עקפה בדירוג כמה מוסדות מהמובילים בעולם, כמו UCLA, ייל ופרינסטון.

כמו כן, אוניברסיטת תל אביב מדורגת גם במקום ה-8 בעולם והראשון בישראל במספר האקזיטים שעשו בוגרי תואר ראשון, בסך של 5.2 מיליארד דולר.

 

 

מעורב תל-אביבי למנהיגות חברתית

אוניברסיטת תל-אביב מעודדת את הסטודנטים ואנשי הסגל למעורבות חברתית והשפעה בקהילה. באמצעות יותר מ-4,000 סטודנטים גדל באוניברסיטה דור חדש של מנהיגים בעלי מודעות חברתית. בכל שנה מתקיימים בקמפוס עשרות פרויקטים שפועלים בתוך היחידות השונות ונוצרים מתוך יוזמות של סגל וסטודנטים, אנשי חזון ומעשה בתחום החברתי-קהילתי- סביבתי.

 

 

שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות מובילות

לאוניברסיטת תל-אביב שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות מהמובילות בעולם. סטודנטים מצטיינים של האוניברסיטה נהנים מכך ויכולים להשתלב במסגרת תכניות חילופי הסטודנטים באחת מהאוניברסיטאות הנמצאות בצמרת העולמית כדוגמת אוניברסיטת שיקגו בארה"ב, אוניברסיטת קיוטו ביפן או אוניברסיטת מונש באוסטרליה. 

 

מתעניינים בלימודים?

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>