מפגשים, סיורים לימודיים, תכניות הכשרה ושיתופי פעולה בינלאומיים

לצד ניהול מועדוני הבוגרים ומפגשי הנטוורקינג, עורך ארגון הבוגרים מפגשים וסיורים מקצועיים, תכניות הכשרה ייחודיות ושיתופי פעולה בינלאומיים עם בוגריו.

רשימה מלאה לשנה"ל תש"ף תעלה בקרוב

לפניכם מספר דוגמאות משנים קודמות:

חמש בקולר – חמישה מפגשים בשעה חמש

השנה התמקדנו ב"הצצה יחודית למאחורי הקלעים של ניהול פרויקטים: המפתח להשגת יעדים אסטרטגיים ועסקיים".
ניהול נכון של פרויקטים הוא חיוני להנעת שינוי, פיתוח וחדשנות בארגון. הסדרה עסקה בשימוש במיומנויות מתקדמות לניהול פרויקטים מנקודת מבט אקדמית ומעשית.
הסדרה, בשת"פ עם ד"ר ורד הולצמן, בוגרת הפקולטה (MBA ניהול טכנולוגיה ומערכות מידע, PHD טכנולוגיה ומערכות מידע) ומרצה בה, חשפה בפני ציבור הבוגרים ותלמידי התואר השני בפקולטה את הגורמים השונים שמסייעים להצלחת ניהול הפרויקט בארגון. המרצים בסדרה היו חוקרים בפקולטה ובוגרים ובוגרות שהציגו את הפרקטיקה המעשית.

לצפיה בסרטון המסכם לחצו כאן.

 

פרויקט ארגון הבוגרים ותובנות בחינוך

ב- 26.2.2019 התקיים מפגש הסיום המרגש של פרויקט ארגון הבוגרים ועמותת תובנות בחינוך.
עמותת תובנות בחינוך, שהיו"ר וממיסדיה היא יעל ליפמן (2008 (EMBA  הוקמה כדי לתת מענה לבתי ספר בפריפריה החינוכית ברחבי הארץ.
המפגש התקיים בפקולטה וכלל את תלמידי כיתה י"א מבי"ס רמז בפרדס כץ, סגל הפקולטה ו- 15 מהבוגרים שהתנדבו להגיע לבית הספר ולספר להם על דרכם בעולם העסקים, על כלכלה, ניהול כספים ובעיקר על מציאת הקול הפנימי שמדריך אותנו בחיים.
קבלנו הרצאה מאלפת של סגן הדקאן, פרופ' דן עמירם ולאחר מכן יצאנו למירוץ ניווטים אתגרי ברחבי הקמפוס, אותו ארגנה יעל ליפמן, שהיא חובבת מרוצי ניווטים מושבעת!
לחצו כאן לצפייה בסרטון. לחצו על מסך מלא לחוויית צפייה מהנה.
תודה מקרב לב לכולם, להתראות בשנה הבאה!

סיור לעמק הסיליקון של ישראל - מגדל העמק | 21.12.2018
ביקרנו בבית ספר "יערת העמק" שם פגשנו את יעל ליפמן (2008 EMBA ), יו"ר וממייסדי עמותת תובנות בחינוך שפעילה בבית הספר עם תכניות העשרה וקידום התלמידים.  פגשנו את הצוות החינוכי ותלמידי בית הספר שסיפרו לנו על שיתוף הפעולה יוצא הדופן של העמותה וכיצד היא מסייעת להעצמת חווית הלימודים.

ביקרנו במוזיאון הרכבת ההיסטורי, רכבת העמק, בכפר יהושע ושמענו הסברים מרתקים על הרכבת ופיתוח המסחר באזור המזרח התיכון של המאה הקודמת.  שם גם בישלנו, כמיטב המסורת, ארוחה גלילית כיד המלך, שתינו יין ועברנו חווית גיבוש ונטוורקינג בין הבוגרים.

 

סיור למאחורי הקלעים של עולם היזמות בצפון | 18.7.2018

יצאנו לפגוש את בוגרי הפקולטה ציפי ארמון-עוזר, מנכ"לית לומניס שמייצרת מיכשור ביו-רפואי ביקנעם ואת גיא בן צבי שהקים וייסד את חברת אומגה 3 גליל שמיבאת שמן דגים לטיפול בהפרעות של קשב וריכוז בילדים. 

צור קשר תואר ראשון
 

מתעניינים בלימודים?

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>