תכניות ה- Executive MBA של הפקולטה לניהול

Image preview

תכניות ה- Executive MBA הנן "היהלום שבכתר" מביו תכניות ה- MBA של הפקולטה לניהול ע"ש קולר, ומציעות תכניות לימוד תואר שני במנהל עסקים למנהלים למועמדים בעלי ניסיון
ניהולי עשיר ומשמעותי. מטרת תכניות ה- Executive MBA היא להכין את המנהלים הלומדים בהן, לתפקידי ניהול כללי, להכשירם כמנהיגים עסקיים ולהעניק להם עומק מקצועי.

 

התכניות מייצגות באיכותן את החתירה למצוינות שהפקולטה חרטה על דגלה מיום הקמתה:

  • התכניות מציעות תכנית לימודים General Management, מעניקות למנהלים הלומדים בהן כלים ניהוליים ברמה גבוהה, לצד תיאוריות וטכניקות ניהוליות חדשניות, במטרה לספק ידע מתאים למנהיגים במשק הישראלי.
  • מנהלים הלומדים בתכניות מייצגים מגוון רחב של תחומי עיסוק ומגיעים מרקעים מקצועיים ואקדמיים מגוונים, ובכך מתאפשרת הרחבת הנטוורקינג כבר מהיום הראשון ללימודים. רשת הקשרים הנוצרת במסגרת התכנית תשרת את המנהלים הלומדים בה הן בעשייה היומיומית שלהם והן בצמתי ההחלטה, כבר במהלך התכנית ובשנים הבאות.
  • המרצים המלמדים בתכניות הם בדרך כלל הבכירים בתחומם מבין מורי הפקולטה. המרצים משלבים ידע אקדמי תיאורטי עדכני עם ניסיון רב בהוראה ובעבודה מעשית. הם מקיימים קשרי מחקר והוראה עם בתי ספר למנהל עסקים החשובים בעולם, וכן מעורים במשק הישראלי ובכלכלתו ומשמשים יועצים לחברות, חברי דירקטוריונים ויועצים לוועדות הדירקטוריון.
  • התכניות מתנהלת ככיתה סגורה, לוח הזמנים שלהן מאפשר למנהלים המשתתפים בהן להמשיך את עבודתם בזמן הלימודים, לרכוש כלים ומיומנויות ניהוליות, וכן ליישם ולהטמיע כבר במהלך הלימודים את הכלים הנלמדים במסגרת התכנית. תכנית הלימודים מועשרת בפעילויות אקדמיות וחברתיות לרבות הרצאות אורח, סדנאות, סיורים ומפגשי נטוורקינג.
  • מנהלים הלומדים בתכניות נהנים מתמיכה לוגיסטית מקיפה של צוות מקצועי ומיומן שמטרתה לוודא ניצול מקסימלי של הזמן המוקדש על ידם ללימודים. המסגרת הניהולית והמנוסה של התכנית בעלת יכולת מוכחת לפתור בעיות אקדמיות ואדמיניסטרטיביות באופן אפקטיבי. המנהל האקדמי נמנה על הסגל הקבוע של הפקולטה, הוא אחראי על תכנית הלימודים ומתפקידו גם לסייע לתלמידי התכנית להתמודד עם האתגרים הלימודיים בתכנית הלימודים לתואר
 
 
 

Executive MBA
של רקנאטי
  
 

 

תכנית המציעה לימודי תואר שני במנהל עסקים למנהלים ומשלבת ידע וכלים אקדמיים עם חיבור פרקטי לעולם העסקים.

המודל המנחה של תכנית הלימודים משלב את כל תחומי הניהול. המנהלים הלומדים בתכנית רוכשים, בנוסף לכלים אנליטיים ומודלים תיאורטיים, גם דרכים בהם ניתן להשתמש בכלים אלה במציאות עסקית וכלכלית המשתנה במהירות.

השילוב של המציאות העסקית עם התיאוריות האקדמיות מודגש במיוחד במספר קורסים אינטגרטיביים המשובצים כעוגנים לאורך התכנית. בקורסים אינטגרטיביים אלו מיישמים המנהלים, באמצעות אירועים, פרויקטים מהשטח, וסימולציות, את כלל הכלים שרכשו בהובלה, קידום וניהול בכיר של חברות.

התכנית הינה המובילה והוותיקה מבין תכניות המנהלים בארץ ומעניקה עם סיום הלימודים, תואר MBA של אוניברסיטת תל אביב, המוכר בארץ ובעולם.

 

 


למידע נוסף בקרו באתר התכנית

נשמח לעמוד לרשותכם

בטלפון: 03-6409955

ובאימייל: remba@tauex.tau.ac.il

 

 
 

 Kellogg-Recanati International
Executive MBA

 

תכנית משותפת ל- Kellogg מאוניברסיטת Northwestern, מבתי הספר לניהול המובילים בעולם ולפקולטה לניהול ע"ש קולר, מאוניברסיטת תל-אביב, המציעה חוויה בינלאומית ייחודית של לימודי תואר שני במנהל עסקים למנהלים.

התכנית הינה חלק מה- Kellogg Global Network, רשת בינלאומית של שבע תכניות Executive MBA שפרשה Kellogg, המתנהלות במקביל בבתי ספר מובילים לניהול ברחבי העולם.

למעלה משליש מהקורסים המוצעים בתכנית, הינם קורסים משותפים, הנלמדים בכתה גלובאלית, עם מנהלים מרחבי העולם, וחלקם מתנהלים בחו"ל. אוריינטציית תכנית הלימודים הינה גלובאלית, מוצעים במסגרתה קורסים העוסקים באספקטים שונים של ניהול בינלאומי, והכירות עם סגנונות ניהול בתרבויות שונות. תכנית הלימודים מתנהלת בשפה האנגלית.

למעלה ממחצית המרצים המלמדים בתכנית הנם מרצים מ- Kellogg ומה- Global Network.

עם סיום הלימודים, מעניקה התכנית, תואר MBA משותף לשתי האוניברסיטאות.

 

למידע נוסף בקרו באתר התכנית

נשמח לעמוד לרשותכם

בטלפון: 03-6409955

ובאימייל: kremba@tauex.tau.ac.il
 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>