תכניות ה- Executive MBA של הפקולטה לניהול

תכניות ה- Executive MBA הנן "היהלום שבכתר" מביו תכניות ה- MBA של הפקולטה, ומציעות לימודי תואר שני במנהל עסקים למנהלים למועמדים בעלי ניסיון ניהולי עשיר. בנוסף למאפיינים של הפקולטה ושל אוניברסיטת תל-אביב מייצגות תכניות ה- Executive MBA מספר מאפיינים ייחודיים להן.

 

התכניות מייצגות באיכותן את החתירה למצוינות שהפקולטה חרטה על דגלה מיום הקמתה. הפקולטה מחויבת להעניק לתלמידיה ובוגריה כלים ניהוליים ברמה גבוהה, ללמד תיאוריות וטכניקות ניהוליות חדשניות, לספק ידע מתאים למנהיגים בסקטור העסקי והציבורי, לערב את תלמידיה ובוגריה בקהילה ולתת לתלמידיה רקע מתאים באתיקה ומעורבות חברתית. בנוסף למרכיב ההוראה בפעילותה, מתנהל בפקולטה מחקר ברמה גבוהה במיוחד על ידי שורה של אנשי סגל שהינם חוקרים מובילים בתחומם בארץ ובעולם.

 

חתירה למצוינות בהוראת מנהל עסקים מחייבת, כמובן, גם קשר הדוק ודיאלוג מתמשך עם הקהילה העסקית בארץ ובעולם. תכניות ה- Executive MBA והמנהלים הלומדים בהן מהוות נדבך בקשר זה. התכניות מיועדות למנהלים שצברו ניסיון ניהולי משמעותי ומייצגים מיגוון של סקטורים ועיסוקים. עומק הניסיון של המשתתפים בתכנית יחד עם הכלים שנלמדים מבטיח הרבה העשרה והפריה הדדית.

 

מטרת תכניות ה- Executive MBA היא להכין את המשתתפים לתפקידי ניהול כללי, להכשירם כמנהיגים עסקיים ולהעניק להם עומק מקצועי.

 

מסגרת הלימודים והתכנים מאפשר למשתתפים בהן להמשיך את עבודתם בזמן הלימודים, ליישם ולהטמיע עוד במהלך הלימודים את הכלים והמיומנויות הנרכשים במסגרת התכנית.

 

 

 
 
 

Executive MBA
של רקנאטי
 

 

תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי מציעה לימודי תואר שני במנהל עסקים למנהלים ומשלבת ידע וכלים אקדמיים עם חיבור פרקטי לעולם העסקים. התכנית בולטת בעומקה, בתובענותה, באיכות המנהלים הלומדים והמרצים המלמדים בה.

 

המודל המנחה של תכנית הלימודים משלב את כל תחומי הניהול. המנהלים הלומדים בתכנית רוכשים, בנוסף לכלים אנליטיים ומודלים תיאורטיים, גם דרכים בהם ניתן להשתמש בכלים אלה במציאות עסקית וכלכלית המשתנה במהירות. השילוב של המציאות העסקית עם התיאוריות האקדמיות מודגש במיוחד במספר קורסים אינטגרטיביים המשובצים כעוגנים לאורך התכנית. בקורסים אינטגרטיביים אלו מיישמים המנהלים, באמצעות אירועים, פרויקטים מהשטח, וסימולציות, את כלל הכלים שרכשו בהובלה, קידום וניהול בכיר של חברות. 

 

התכנית הינה המובילה והוותיקה מבין תכניות המנהלים בארץ ומעניקה עם סיום הלימודים, תואר מוסמך אוניברסיטה במינהל עסקים (MBA, Master of Business Administration) המוכר בארץ ובעולם.

 

למידע נוסף בקרו באתר התכנית

 

נשמח לעמוד לרשותכם

בטלפון: 03-6409955

ובאימייל:  remba@tauex.tau.ac.il

 
 

 Kellogg-Recanati International
Executive MBA

 

התכנית משותפת ל-Kellogg מאוניברסיטת Northwestern, מבתי הספר לניהול המובילים בעולם, ולפקולטה לניהול ע"ש קולר, מאוניברסיטת תל-אביב. התכנית המתנהלת באנגלית, ומציעה חוויה בינלאומית ייחודית של תואר שני במנהל עסקים למנהלים.


התכנית הינה חלק מרשת בינלאומית של שבע תכניות Executive MBA שפרשה קלוג, ומתנהלות במקביל בבתי ספר מובילים לניהול ברחבי העולם.

 

למעלה משליש מהקורסים הנלמדים בתכנית מתנהלים בכתה גלובאלית, עם מנהלים מרחבי העולם, וחלקם מתנהלים בחו"ל. למעלה ממחצית המרצים המלמדים בתכנית הנם מרצים מקלוג ומהרשת הגלובאלית. עם סיום הלימודים, מעניקה התכנית, תואר MBA משותף לשתי האוניברסיטאות.

 

למידע נוסף בקרו באתר התכנית

 

נשמח לעמוד לרשותכם

בטלפון: 03-6409955

ובאימייל: kremba@tauex.tau.ac.il

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>