מפגשים, סיורים מקצועיים, תכניות הכשרה ושיתופי פעולה בינלאומיים

לצד ניהול מועדוני הבוגרים ותכניות המפגשים המחזוריות עורך ארגון הבוגרים מדי שנה מפגשים וסיורים מקצועיים, תכניות הכשרה ייחודיות ושיתופי פעולה בינלאומיים עם בוגריו.

 

לפניכם מספר דוגמאות:

הסיור כלל מס' נקודות: סיור בעלה נגב נחלת ערן – כפר שיקומי ייחודי המציע בית חם, מקצועי ואוהב לילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית קשה. הכפר נקרא ע"ש ערן אלמוג ז"ל, בנם של דידי ואלוף (מיל') דורון אלמוג (EMBA 1997) , שנמנה עם מקימי המקום והוא ממשיך להוביל את חזון הכפר ולהניע אותו. לאחר מכן בקרנו במחלבת צאלה, הכנו גבינה והמשכנו לקיבוץ רביבים לביקור במדגרה , בית גידול לסטארטאפים צעירים לשיחה עם מנכ"ל המיזם, אלעד יאורי (2012 MBA).  סיירנו במצפה רביבים על ההיסטוריה המרתקת שלו מאז הקמתו בשנת 1943. לצפיה בסרטון המסכם את היום לחצו על התמונה.

סיור במחלבת שטראוס
הסיור לווה בהרצאה מפי ד"ר נאוה מיכאל-צברי, מנהלת מרכז רעיה שטראוס לחקר עסקים משפחתיים בפקולטה לניהול. בסיום הסיור הגענו לחוות התבלינים שם הכנו בראנץ' בסגנון "קרב סכינים" וקנחנו בתצפית על "עמק הסיליקון" מתל יקנעם. לחצו על התמונה לצפות בסרטון מחוויות הסיור.

בסדרה בת 6 מפגשים, בשיתוף המכון לחקר האינטרנט של אוניברסיטת תל- אביב, המתקיימת זו פעם ראשונה, מדברים חוקרים מן הפקולטה לניהול ומומחים מהתעשיה והאקדמיה, בהיבטים השונים של העולם המקוון: כוונות וכיוונים של מהפכת המידע הן בהווה והן לקראת השנים הקרובות. לחצו על התמונה לפירוט המלא של נושאי הסדרה.

כיצד מנהלים חברה גלובלית בעולם הדיגיטלי ? | 30.6.2016

בסיור בחברת ההייטק הבינלאומית Vonage, שממוקמת ברעננה, פגשנו את מנהלה שגיא דודאי (ניהול 2000 בהצטיינות, 2015- KR) החולש על 3 אתרים: רעננה, ניו-ג'רזי ואטלנטה. שמענו על האתגר שבניהול חברה גלובלית, על הדומה והשונה באקו-סיסטם של כל אתר ועל החידושים כגון: תאי טלפון סלולריים מופעלים ע"ג VOIP. 

קמעונאות, שיווק, יצירתיות והתנהגות צרכנית | 23.3.15

סיור המקצועי שערכנו בשיתוף נציגויות התלמידים בפקולטה במשרדי הנהלת איקאה עם בוגר הפקולטה דוד סבן, (MBA בניהול פיננסי, 2012), סמנכ"ל הכספים של החברה בישראל

אתגרי ניהול עולם היין ויקבי הבוטיק בישראל | 19.5.15

סיור מקצועי שערכנו בשיתוף נציגויות התלמידים בפקולטה מטעם אגודת הסטודנטים ביקב צרעה עם בוגר הפקולטה לניהול אורי רן, (KR-EMBA, 2001), מנכ"ל היקב

סיור במרכז החדשנות של eBay בישראל | 8.4.14

סיור לימודי שערכנו בשיתוף נציגי החוג לניהול ברקנאטי במשרדי מרכז החדשנות של eBay בישראל, ששניים מראשיו הם בוגרי החוג משנת 2011, מתן בר וארז דיקמן

צור קשר תואר ראשון
 

יצירת קשר

 
 *
 *
 *
 *
מתעניין בתכנית *

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive