טקסי סיום

טקס ההסמכה

טקס הסיום - תואר ראשון

ברכות חמות לכל בוגרי התואר הראשון בניהול ובחשבונאות.
סגל הפקולטה לניהול גאה בכם ומאמין בהצלחתכם! ​

 

להורדת התמונות באיכות הדפסה היכנסו לאלבום התמונות.

 

 


 

 

 

טקס הסיום - תואר שני

בטקס סיום מוסמכי תואר שני של הפקולטה לניהול ע"ש קולר התארחה רקפת רוסק-עמינח, מנכ"לית קבוצת לאומי, בוגרת הפקולטה (תואר ראשון ושני בהצטיינות) וחלקה עם הבוגרים הטריים חוויות ותובנות שצברה בדרכה לצמרת המערכת העסקית בישראל.

 

לדבריה של רוסק-עמינח, המסלול שעברה בקריירה הניהולית שלה היה, ועודנו, רצוף אתגרים, עליות ומורדות. אלו, לדבריה, "חישלו אותה ועיצבו את תפיסת עולמה". "נחישות, אומץ, אופטימיות. אלו שלוש התכונות שכל מי שמעוניין להוביל ולהנהיג חייב לאמץ לעצמו. ולמדתי זאת מניסיוני", שיתפה רוסק-עמינח את הבוגרים. "יתרה מכך – התכונות הללו ישרתו אתכם לא רק בקריירת הניהול, אלא גם בחיים האישיים, בדרך להשגת כל מטרה שתציבו לעצמכם".

 

במסגרת הטקס  הוענקה ההסמכה ל 471 מסיימי התואר השני, בינהם 66  סיימו בהצטיינות וארבעה בהצטיינות יתירה.

 

בדברי הפתיחה אמר פרופ' משה צבירן, דקאן הפקולטה לניהול ע"ש קולר: "אנו גאים בבוגרי הפקולטה, אשר ברובם בוחרים בקריירה ניהולית ומתקדמים לעמדות בכירות במשק, והכלים שרכשו במהלך הלימודים, משמשים אותם בניהול יומיומי כמו גם בקבלת החלטות אסטרטגיות". פרופ' צבירן הוסיף  כי "טקס זה עבורנו הוא היהלום שבכתר, המבטא את השילוב הפורה של סטודנטים איכותיים, הלומדים בהתאם לרף האקדמי הבינלאומי של הפקולטה, יחד עם סגל הוראה מחקרי, המעניק ידע וכלים, החשובים לניהול בעולם דינמי ומשתנה בקצב מהיר".    

 

סגל הפקולטה לניהול ע"ש קולר מברך את הבוגרים ומאחל להם המשך הצלחה ועשייה פורייה!

 

להורדת התמונות באיכות הדפסה היכנסו לאלבום התמונות.

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive